#bl
#bl
#bl
» 
#bl

     Ankieta  
 
Czy lekarze rodzinni chętnie zlecają wykonanie badań laboratoryjnych?
 
   STOPY ZWROTU OFE

Tu zapoznasz sie z osiaganymi przez poszczególne OFE pólrocznymi stopami zwrotu z inwestycji, w jakie OFE lokuja nasze skladki emerytalne. Równiez co pól roku (koniec marca i wrzesnia) Komisja Nadzoru Finansowego wylicza minimalna wymagana stope zwrotu za minione 36 miesiecy. Jesli jakis fundusz jej nie uzyska, zarzadzajace nim towarzystwo emerytalne pokrywa róznice miedzy wartoscia jednostki tego funduszu a minimalna wymagana wartoscia. Wartosci aktualizowane sa raz na pól roku na podstawie danych publikowanych przez OFE i KNF.
OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 30 marca 2012 do 31 marca 2015


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 25,129%
nazwa funduszu 30.03.2012 31.03.2015 stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA31,4540,3228,331
METLIFE (d. AMPLICO)29,5637,8227,943
PKO BP BANKOWY29,6337,8427,708
ALLIANZ POLSKA29,0436,5425,895
AXA30,4738,2325,533
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  25,129
AVIVA OFE Aviva BZ WBK30,3637,7424,901
PZU Złota Jesień30,7538,1524,260
POCZTYLION28,0534,7423,922
ING33,0840,9723,912
AEGON29,9737,1023,891
PEKAO29,0235,6923,053
GENERALI32,2339,2421,750
wartość jednostki w zł




OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2011 do 30 września 2014


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 31,993%
nazwa funduszu 30.09.2011 30.09.2014 stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA29,8040,5035,952
METLIFE (d.AMPLICO)27,9837,5234,096
PKO BP BANKOWY28,2137,5833,215
ALLIANZ POLSKA27,5836,7433,212
AVIVA OFE Aviva BZ WBK28,7838,1132,464
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  31,993
AEGON28,4137,3831,620
PEKAO27,5436,2031,493
ING31,2941,0531,276
AXA29,1538,2031,091
PZU Złota Jesień29,2738,2630,759
POCZTYLION26,8434,8429,855
GENERALI30,5439,3428,815
wartość jednostki w zł




OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2011 do 31 marca 2014


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 20,599%
nazwa funduszu 31.03.2011 31.03.2014 stopa zwrotu OFE (proc.)
NORDEA31,5539,2124,279
AMPLICO29,7436,3722,293
ING33,2840,5321,785
ALLIANZ POLSKA29,4135,6521,217
PKO BP BANKOWY29,9836,3421,214
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  20,599
WARTA31,5137,9220,343
AVIVA OFE Aviva BZ WBK30,6836,8019,948
AXA30,6936,7119,616
PZU Złota Jesień31,3637,5119,611
GENERALI32,0938,3319,445
PEKAO29,7235,2818,708
AEGON30,3536,0218,682
POCZTYLION28,9334,0017,525
wartość jednostki w zł




OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2010 do 30 września 2013


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 19,751%
minimalna stopa zwrotu: 9,876%
nazwa funduszu 30.09.2010 30.09.2013 stopa zwrotu OFE (proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  9,876
NORDEA30,4137,4123,019
ALLIANZ POLSKA28,1534,1021,137
ING32,0038,7521,094
WARTA30,2536,4320,430
AMPLICO28,9734,8820,400
PKO BP BANKOWY28,9534,8220,276
AVIVA OFE Aviva BZ WBK29,5135,3419,756
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  19,751
AXA29,7135,3118,849
PEKAO28,5333,8918,787
PZU Złota Jesień30,1735,7918,628
GENERALI31,2236,9218,258
POCZTYLION27,9132,7817,449
AEGON29,3634,4517,337
wartość jednostki w zł




OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2010 do 29 marca 2013


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 16,636%
minimalna stopa zwrotu: 8,318%
nazwa funduszu 31.03.2010 29.03.2013 stopa zwrotu OFE (proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  8,318
ALLIANZ POLSKA27,1832,3819,132
NORDEA29,3434,9319,052
AMPLICO27,8732,8817,976
ING30,9136,3717,664
AVIVA OFE Aviva BZ WBK28,4933,4017,234
WARTA (d. DOM)29,3134,2416,820
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  16,636
PKO BP BANKOWY28,0332,6216,375
AXA (d. WINTERTHUR)28,7333,4116,290
PZU Złota Jesień29,1933,6815,382
AEGON (d. ERGO Hestia)28,4232,7615,271
GENERALI30,4234,9114,760
PEKAO27,7331,7914,641
POCZTYLION27,0230,7413,768
POLSAT31,9535,099,828
wartość jednostki w zł




OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2009 do 28 września 2012


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 19,284%
minimalna stopa zwrotu: 9,642%
nazwa funduszu 30.09.2009 28.09.2012 stopa zwrotu OFE (proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  9,642
NORDEA27,3033,1221,319
ING28,5334,6121,311
ALLIANZ POLSKA25,2730,5821,013
AMPLICO25,8831,1420,325
AVIVA OFE Aviva BZ WBK26,5431,8019,819
WARTA (d. DOM)27,2832,6119,538
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  19,284
AXA (d. WINTERTHUR)26,7831,9419,268
PKO BP BANKOWY26,0331,0019,093
PEKAO25,6730,2317,764
PZU Złota Jesień27,2232,0217,634
GENERALI28,3833,3517,512
AEGON (d. ERGO Hestia)26,5931,2217,413
POCZTYLION25,2129,3316,343
POLSAT29,7533,3111,966
wartość jednostki w zł




OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2009 do 30 marca 2012


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 31,628%
minimalna stopa zwrotu: 15,814%
nazwa funduszu 31.03.2009 30.03.2012 stopa zwrotu OFE (proc.)
ING24,7333,0833,765
AMPLICO22,3329,5632,378
AVIVA OFE Aviva BZ WBK22,9830,3632,115
PKO BP BANKOWY22,4929,6331,747
GENERALI24,4732,2331,712
PZU Złota Jesień23,3530,7531,692
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  31,628
WARTA (d. DOM)23,6831,1031,334
NORDEA23,9831,4531,151
ALLIANZ POLSKA22,2129,0430,752
AXA (d. WINTERTHUR)23,3430,4730,548
POLSAT24,9232,5130,457
PEKAO22,3529,0229,843
AEGON (d. ERGO Hestia)23,2729,9728,792
POCZTYLION21,9928,0527,558
 minimalna stopa zwrotu*  15,814
wartość jednostki w zł




OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2008 do 30 września 2011


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 14,735%
minimalna stopa zwrotu: 7,368%
nazwa funduszu 30.09.2008 30.09.2011 stopa zwrotu OFE (proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  7,368
PKO BP BANKOWY24,2928,2116,138
ALLIANZ POLSKA23,7827,5815,980
ING27,1431,3215,901
AXA (d. WINTERTHUR)25,2329,1515,497
GENERALI26,5730,5414,942
PZU Złota Jesień25,4729,2614,880
AMPLICO24,3827,9814,766
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  14,735
WARTA (d. DOM)25,7629,5614,713
NORDEA25,9729,8014,709
POLSAT27,4431,6914,431
AEGON (d. ERGO Hestia)24,9928,4013,645
PEKAO24,3227,5413,199
AVIVA OFE Aviva BZ WBK25,4428,7713,090
POCZTYLION23,7726,8312,873
wartość jednostki w zł




OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2008 do 31 marca 2011


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 15,177%
minimalna stopa zwrotu: 7,589%
nazwa funduszu 31.03.2008 31.03.2011 stopa zwrotu OFE (proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  7,589
ALLIANZ POLSKA25,0529,4117,405
PKO BP BANKOWY25,7529,9816,427
AXA (d. WINTERTHUR)26,5030,6915,811
POLSAT29,3033,9315,802
ING28,8033,2815,556
NORDEA27,3431,5515,399
GENERALI27,8132,0915,390
AEGON (d. ERGO Hestia)26,3230,3515,312
POCZTYLION25,0928,9315,305
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  15,177
PZU Złota Jesień27,2331,3615,167
AMPLICO25,9029,7414,826
WARTA (d. DOM)27,4731,5114,707
PEKAO25,9829,7214,396
AVIVA OFE Aviva BZ WBK28,1328,4913,630
wartość jednostki w zł




OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 28 września 2007 do 30 września 2010


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 3,360%
minimalna stopa zwrotu: -0,640%
nazwa funduszu 28.09.2007 30.09.2010 stopa zwrotu OFE (proc.)
GENERALI29,6731,225,224
AXA (d. WINTERTHUR)28,2829,715,057
AMPLICO27,6228,974,888
ALLIANZ POLSKA26,8628,154,803
PKO BP BANKOWY28,0928,534,249
POCZTYLION26,7927,914,181
NORDEA29,3630,413,576
AEGON (d. ERGO Hestia)28,3929,363,417
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  3,360
PZU Złota Jesień29,2530,173,145
ING31,0732,002,993
WARTA (d. DOM)29,7730,251,612
PEKAO28,0928,531,566
AVIVA OFE Aviva BZ WBK29,2429,510,923
POLSAT32,6432,810,521
 minimalna stopa zwrotu*  -0,640
wartość jednostki w zł




OFE - trzyletnia stopa zwrotu w okresie
od 30 marca 2007 do 31 marca 2010


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 2,901%
minimalna stopa zwrotu: -1,099%
nazwa funduszu 30.03.2007 31.03.2010 stopa zwrotu OFE (proc.)
GENERALI29,0230,424,824
ALLIANZ POLSKA25,9427,184,780
AMPLICO26,6427,874,617
AXA (d. WINTERTHUR)27,5928,734,132
AEGON (d. ERGO Hestia)27,4728,423,458
POCZTYLION26,2227,023,051
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  2,901
PZU Złota Jesień28,3929,192,818
NORDEA28,6629,342,373
ING30,2130,912,317
PKO BP BANKOWY27,4028,032,299
PEKAO27,3127,731,538
AVIVA OFE Aviva BZ WBK28,1328,491,280
WARTA (d. DOM)29,1629,310,514
POLSAT31,9531,950,000
 minimalna stopa zwrotu*  -1,099
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 września 2006 do 30 września 2009


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 7,909%
minimalna stopa zwrotu: 3,909%
nazwa funduszu 29.09.2006 30.09.2009 stopa zwrotu OFE (proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  3,909
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  7,909
GENERALI25,7128,3810,385
AXA (d. WINTERTHUR)24,3426,7810,025
AIG23,5725,889,801
ALLIANZ POLSKA23,0725,279,536
PEKAO23,6525,678,541
PZU Złota Jesień25,0927,228,489
AEGON (d. ERGO Hestia)24,5426,598,354
POCZTYLION23,3525,217,966
POLSAT27,7429,757,246
NORDEA25,5727,306,766
BANKOWY24,4026,036,680
ING26,8828,536,138
AVIVA (d. CU BPH CU WBK)25,0226,546,075
WARTA (d. DOM)25,8927,285,369
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2006 do 31 marca 2009


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: -2,930%
minimalna stopa zwrotu: -6,930%
nazwa funduszu 31.03.2006 31.03.2009 stopa zwrotu OFE (proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  -6,930
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  -2,930
ALLIANZ POLSKA22,2222,21-0,045
GENERALI24,5324,47-0,245
PEKAO22,5222,35-0,755
AXA23,5923,34-1,060
AIG22,7722,33-1,932
NORDEA24,5223,98-2,202
AEGON23,8023,27-2,227
POCZTYLION22,6321,99-2,828
PZU Złota Jesień24,0523,35-2,911
POLSAT25,9824,92-4,080
BANKOWY23,4922,49-4,257
ING25,9324,73-4,628
COMMERCIAL UNION BPH CU WBK24,1322,98-4,766
WARTA25,0723,68-5,544
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2005 do 30 września 2008


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 12,576%
minimalna stopa zwrotu: 6,288%
nazwa funduszu 30.09.2005 30.09.2008 stopa zwrotu OFE (proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  6,288
PEKAO20,6224,3217,944
POLSAT23,5027,4416,766
GENERALI22,7826,5716,637
SKARBIEC-EMERYTURA21,0324,2015,074
POCZTYLION20,8323,7714,114
AIG21,4024,3813,925
ALLIANZ POLSKA20,9223,7813,671
AXA (d. WINTERTHUR)22,2025,2313,649
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  12,576
PZU Złota Jesień22,7125,4712,153
COMMERCIAL UNION BPH CU WBK22,8025,4411,579
AEGON (d. ERGO Hestia)22,4024,9911,563
NORDEA23,3325,9711,316
WARTA (d. DOM)23,2525,7610,796
ING24,3726,9810,710
BANKOWY22,4524,298,196
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2005 do 31 marca 2008


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 31,481%
minimalna stopa zwrotu: 15,741%
nazwa funduszu 31.03.2005 31.03.2008 stopa zwrotu OFE (proc.)
PEKAO19,2125,9835,242
POLSAT21,8229,3034,280
AIG19,3025,9034,197
GENERALI20,8127,8133,638
SKARBIEC-EMERYTURA19,0925,3632,844
POCZTYLION18,9325,0932,541
PZU Złota Jesień20,6527,2331,864
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  31,481
ING NATIONALE NEDERLANDEN21,9428,8031,267
COMMERCIAL UNION BPH CU WBK20,6027,0031,068
AXA (d. WINTERTHUR)20,3026,5030,671
DOM21,1527,4729,882
ALLIANZ POLSKA19,3825,0529,257
NORDEA21,2027,3429,084
AEGON (d. ERGO Hestia)20,4326,3228,830
BANKOWY20,4525,7525,917
 minimalna stopa zwrotu*  15,741
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2004 do 28 września 2007


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 52,497%
minimalna stopa zwrotu: 26,249%
nazwa funduszu 30.09.2004 28.09.2007 stopa zwrotu OFE (proc.)
POLSAT20,5032,6459,220
PEKAO17,9028,0956,927
AIG17,8527,6254,734
ING NATIONALE NEDERLANDEN20,1131,0754,500
COMMERCIAL UNION BPH CU WBK18,9529,2454,301
GENERALI19,3829,6753,096
PZU Złota Jesień19,1629,2552,662
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  52,497
POCZTYLION17,6026,7952,216
SKARBIEC-EMERYTURA17,8327,0351,598
DOM19,6929,7751,193
AXA (d. WINTERTHUR)18,7128,2851,149
AEGON (d. ERGO Hestia)18,9328,3949,974
NORDEA19,7329,3648,809
ALLIANZ POLSKA18,3526,8646,376
BANKOWY19,3127,7743,811
 minimalna stopa zwrotu*  26,249
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2003 do 31 marca 2006


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 53,447%
minimalna stopa zwrotu: 26,724%
nazwa funduszu 31.03.2003 31.03.2006 stopa zwrotu OFE (proc.)
POLSAT16,2425,9859,975
DOM15,7325,0759,377
AIG14,5122,7756,926
GENERALI15,6524,5356,741
POCZTYLION14,5222,6355,854
ING NATIONALE NEDERLANDEN16,7425,9354,898
PEKAO14,6422,5253,825
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  53,447
WINTERTHUR (d. CREDIT SUISSE)15,3923,5953,281
PZU Złota Jesień15,7224,0552,990
SKARBIEC-EMERYTURA14,7222,5152,921
COMMERCIAL UNION BPH CU WBK15,8424,1352,336
BANKOWY15,5823,4950,770
ERGO Hestia15,8323,8050,347
NORDEA (d. SAMPO)16,5624,5248,068
ALLIANZ POLSKA15,4122,2244,192
 minimalna stopa zwrotu*  26,724
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 2002 do 30 września 2005


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 52,478%
minimalna stopa zwrotu: 26,239%
nazwa funduszu 30.09.2002 30.09.2005 stopa zwrotu OFE (proc.)
ING NATIONALE NEDERLANDEN15,5924,3756,318
AIG13,7521,4055,368
DOM14,9523,2555,518
GENERALI (d. ZURICH)14,7422,7854,545
PZU (Złota Jesień)14,8122,7153,342
POLSAT15,3323,5053,294
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  52,478
BANKOWY14,7322,4552,410
CREDIT SUISSE (d. WINTERTHUR)14,7122,2050,918
COMMERCIAL UNION15,1122,8050,893
ERGO Hestia (d. PBK ORZEŁ)14,9522,4049,833
POCZTYLION13,9120,8349,748
SAMPO15,6423,3349,169
SKARBIEC-EMERYTURA14,1721,0348,412
PEKAO14,0520,6246,762
ALLIANZ POLSKA14,5320,9243,978
 minimalna stopa zwrotu*  26,239
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 marca 2002 do 31 marca 2005


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 41,480%
minimalna stopa zwrotu: 20,740%
nazwa funduszu 29.03.2002 31.03.2005 stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY14,0320,4545,759
ING NATIONALE NEDERLANDEN15,1221,9445,106
POLSAT15,0921,8244,599
AIG13,4219,3043,815
PZU (Złota Jesień)14,4420,6543,006
GENERALI (d. ZURICH)14,5920,8142,632
DOM14,8521,1542,424
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  41,480
ERGO Hestia (d. PBK ORZEŁ)14,5820,4340,123
SAMPO15,1521,1839,802
CREDIT SUISSE (d. WINTERTHUR)14,6220,2838,714
ALLIANZ POLSKA13,9919,3838,528
PEKAO13,8719,2138,500
SKARBIEC-EMERYTURA13,8919,0937,437
POCZTYLION13,7918,9337,273
COMMERCIAL UNION15,0320,6037,059
 minimalna stopa zwrotu*  20,740
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 28 września 2001 do 30 września 2004


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 53,824%
minimalna stopa zwrotu: 26,912%
nazwa funduszu 28.09.2001 30.09.2004 stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY11,0519,3174,751
ING NATIONALE NEDERLANDEN12,6420,1159,098
PZU (Złota Jesień)12,2419,1657,049
POLSAT13,1020,5056,489
GENERALI (d. ZURICH)12,4819,3855,288
DOM12,7519,6954,431
SAMPO12,8119,7354,020
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  53,824
AIG11,7117,8452,434
ALLIANZ POLSKA12,1418,3551,153
COMMERCIAL UNION12,7618,9548,511
SKARBIEC-EMERYTURA12,0717,8347,722
ERGO Hestia (d. PBK ORZEŁ)12,8318,9347,545
PEKAO12,1417,9047,446
CREDIT SUISSE (d. WINTERTHUR)12,7418,7146,860
POCZTYLION12,1017,6045,455
KREDYT BANK11,9116,2136,104
 minimalna stopa zwrotu*  26,912
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 marca 2002 do 31 marca 2004


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 25,966%
minimalna stopa zwrotu: 12,983%
nazwa funduszu 29.03.2002 31.03.2004 stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY14,0318,5131,932
POLSAT15,0919,8731,677
ING NATIONALE NEDERLANDEN15,1219,5028,968
AIG13,4217,1627,869
PZU (Złota Jesień)14,4418,4527,770
GENERALI (d. ZURICH)14,5918,5327,005
ALLIANZ POLSKA13,9917,7326,733
DOM14,8518,7826,465
SAMPO15,1519,1126,139
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  25,966
ERGO Hestia (d. PBK ORZEŁ)14,5818,2525,171
KREDYT BANK12,7315,7924,038
POCZTYLION13,7916,9923,205
SKARBIEC-EMERYTURA13,8917,1123,182
COMMERCIAL UNION15,0318,3922,355
CREDIT SUISSE (d. WINTERTHUR)14,6217,8622,161
PEKAO13,8716,9422,134
 minimalna stopa zwrotu*  12,983
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 grudnia 2001 do 31 grudnia 2003


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 26,046%
minimalna stopa zwrotu: 13,023%
nazwa funduszu 31.12.2001 31.12.2003 stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY13,3117,3430,278
ING NATIONALE NEDERLANDEN14,3118,6230,119
POLSAT14,5318,8029,387
SAMPO14,3718,3727,836
PZU (Złota Jesień)13,7517,5727,782
AIG12,8316,2826,890
ALLIANZ POLSKA13,3816,9626,756
GENERALI13,9417,5926,184
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  26,046
ERGO HESTIA14,0317,4424,305
DOM14,3617,7423,538
SKARBIEC-EMERYTURA13,3216,4423,423
COMMERCIAL UNION14,3117,5922,921
POCZTYLION13,3616,2121,332
CREDIT SUISSE14,0016,9421,000
KREDYT BANK12,4014,9020,161
PEKAO13,5616,0318,215
 minimalna stopa zwrotu*  13,023
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 28 września 2001 do 30 września 2003


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 38,829%
minimalna stopa zwrotu: 19,415%
nazwa funduszu 28.09.2001 30.09.2003 stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY11,0516,9753,575
ING NATIONALE NEDERLANDEN12,6418,2544,383
POLSAT13,1018,6542,366
SAMPO12,8118,0340,749
PZU (Złota Jesień)12,2417,1640,656
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  38,829
GENERALI12,4817,3038,622
AIG11,7116,0036,635
ALLIANZ POLSKA12,1416,5236,079
DOM12,7517,3436,000
COMMERCIAL UNION12,7617,3535,972
ERGO HESTIA12,8317,1733,827
SKARBIEC-EMERYTURA12,0716,0633,057
POCZTYLION12,1015,9431,736
CREDIT SUISSE12,7416,6230,455
PEKAO12,1415,7429,654
KREDYT BANK11,9114,6022,586
 minimalna stopa zwrotu*  19,415
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 czerwca 2001 do 30 czerwca 2003


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 32,953%
minimalna stopa zwrotu: 16,477%
nazwa funduszu 29.06.2001 30.06.2003 stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY11,5816,4441,969
ING NATIONALE NEDERLANDEN12,8217,6737,832
PZU (Złota Jesień)12,1516,6036,626
SAMPO12,8617,3835,148
ALLIANZ POLSKA12,0616,0933,416
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  32,953
AIG11,6215,3532,100
POLSAT13,1817,3431,563
GENERALI12,6516,5831,067
COMMERCIAL UNION12,8216,7030,265
ERGO HESTIA12,9916,6728,329
CREDIT SUISSE12,7416,1426,688
PEKAO12,1415,2325,453
DOM13,3516,6624,794
POCZTYLION12,5015,3522,800
SKARBIEC-EMERYTURA12,6215,4522,425
KREDYT BANK11,7114,1220,581
 minimalna stopa zwrotu*  16,477
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 marca 2001 do 31 marca 2003


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 26,290%
minimalna stopa zwrotu: 13,145%
nazwa funduszu 30.03.2001 31.03.2003 stopa zwrotu OFE (proc.)
BANKOWY11,4915,5835,596
PZU (Złota Jesień)12,1115,7229,810
ING NATIONALE NEDERLANDEN12,9016,7429,767
SAMPO12,8016,5629,375
ALLIANZ POLSKA12,8015,4127,566
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  26,290
AIG11,5514,5125,628
POLSAT13,0216,2424,731
COMMERCIAL UNION12,7615,8424,138
ZURICH12,6815,6523,423
CREDIT SUISSE12,5215,3922,727
PEKAO11,9514,6422,510
ERGO HESTIA13,1015,8320,840
SKARBIEC-EMERYTURA12,5714,7217,104
POCZTYLION12,4614,5216,533
DOM13,5015,7316,519
KREDYT BANK11,6913,5515,911
 minimalna stopa zwrotu*  13,145
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 grudnia 2000 do 31 grudnia 2002


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 21,965%
minimalna stopa zwrotu: 10,983%
nazwa funduszu 29.12.2000 31.12.2002 stopa zwrotu OFE (proc.)
SAMPO13,0616,5426,646
ING NATIONALE NEDERLANDEN13,3016,7225,714
PZU (Złota Jesień)12,5415,7325,439
COMMERCIAL UNION12,1916,0022,699
ALLIANZ POLSKA13,0415,2922,418
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  21,965
BANKOWY12,8115,6221,936
POLSAT13,5116,1019,171
ZURICH13,1915,7019,030
CREDIT SUISSE12,9915,4218,707
PEKAO12,4114,5219,002
ERGO HESTIA13,5715,8416,728
EGO13,5315,5915,311
AIG12,6314,5515,202
DOM14,1615,8211,723
POCZTYLION13,1514,6811,635
SKARBIEC-EMERYTURA13,3114,8511,570
KREDYT BANK12,1913,5811,403
 minimalna stopa zwrotu*  10,983
wartość jednostki w zł




OFE - stopa zwrotu w okresie
od 29 września 2000 do 30 września 2002


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 23,131%
minimalna stopa zwrotu: 11,566%
nazwa funduszu 29.09.2000 30.09.2002 stopa zwrotu OFE(proc.)
SAMPO12,1815,6428,407
ING NATIONALE NEDERLANDEN12,1515,5928,313
PZU (Złota Jesień)11,8614,8124,874
COMMERCIAL UNION12,1915,1123,954
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  23,131
ALLIANZ POLSKA11,8214,5322,927
ZURICH12,1314,7421,517
PEKAO11,6814,0520,291
POLSAT12,7515,3320,235
CREDIT SUISSE12,3014,7119,593
BANKOWY12,3414,7319,368
EGO12,4914,8618,975
ERGO HESTIA12,7814,9516,980
AIG11,9413,7515,159
DOM13,0314,9514,735
POCZTYLION12,2413,9113,644
SKARBIEC-EMERYTURA12,5214,1713,179
KREDYT BANK11,4612,8712,304
 minimalna stopa zwrotu*  11,566
wartość jednostki w zł


* fundusze, które nie osiągnęły minimalnej stopy zwrotu są zobowiązane dopłacić brakujące pieniądze.


OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 czerwca 2000 do 28 czerwca 2002


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 16,7%
minimalna stopa zwrotu: 9,8%
nazwa funduszu 30.06.2000 28.06.2002 stopa zwrotu OFE(proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  9,8
SAMPO12,4715,4623,978
ING NATIONALE NEDERLANDEN12,4915,3923,218
COMMERCIAL UNION12,3815,1822,617
PZU (Złota Jesień)12,1314,5920,280
ZURICH12,4214,7618,841
ALLIANZ POLSKA12,2014,3017,213
POLSAT13,1615,3616,717
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  16,7
CREDIT SUISSE12,6314,7116,468
DOM13,0615,1415,926
PEKAO12,1513,9815,062
EGO12,9314,8214,617
ERGO HESTIA13,0714,7913,160
BANKOWY12,9414,5712,597
KREDYT BANK11,4112,8312,445
AIG12,1113,6012,304
POCZTYLION12,4813,9111,458
SKARBIEC-EMERYTURA12,7714,1210,572
wartość jednostki w zł


* fundusze, które nie osiągnęły minimalnej stopy zwrotu są zobowiązane dopłacić brakujące pieniądze.


OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 marca 2000 do 29 marca 2002


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 15,614%
minimalna stopa zwrotu: 7,807%
nazwa funduszu 31.03.2000 29.03.2002 stopa zwrotu OFE (proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  7,807
PZU (Złota Jesień)12,0914,4419,438
POLSAT12,7115,0918,725
ZURICH12,3514,5918,138
COMMERCIAL UNION12,7815,0317,606
SAMPO12,9415,1517,079
ING NATIONALE NEDERLANDEN12,9615,1216,667
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  15,614
CREDIT SUISSE (d. WINTERTHUR)12,7114,6215,028
ALLIANZ POLSKA12,3113,9913,647
DOM13,1514,8512,928
EGO13,0114,6312,452
ERGO Hestia (d. PBK ORZEŁ)13,0914,5811,383
PEKAO12,4813,8711,138
KREDYT BANK11,6112,739,647
POCZTYLION12,6813,798,754
AIG12,3613,428,576
SKARBIEC-EMERYTURA12,8313,898,262
BANKOWY13,3114,035,409
wartość jednostki w zł


* fundusze, które nie osiągnęły minimalnej stopy zwrotu są zobowiązane dopłacić brakujące pieniądze.


OFE - stopa zwrotu w okresie
od 31 grudnia 1999 do 31 grudnia 2001


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 21,464%
minimalna stopa zwrotu: 10,732%
nazwa funduszu 31.12.1999 31.12.2001 stopa zwrotu OFE (proc.)
POLSAT11,4214,5327,233
ING NATIONALE NEDERLANDEN11,5014,3124,435
COMMERCIAL UNION11,5514,3123,896
WINTERTHUR11,3214,0023,675
ALLIANZ POLSKA10,8813,3822,978
ZURICH11,3413,9422,928
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  21,464
SAMPO11,8514,3721,266
PZU (Złota Jesień)11,3813,7520,826
PEKAO11,2813,5620,213
DOM11,9914,3619,766
POCZTYLION11,2413,3618,861
SKARBIEC-EMERYTURA11,2613,3228,295
EGO11,8813,9317,256
KREDYT BANK10,6512,4016,432
PBK ORZEŁ12,0514,0316,432
AIG11,4312,8312,248
BANKOWY11,9013,3111,849
 minimalna stopa zwrotu*  10,732
wartość jednostki w zł


* fundusze, które nie osiągnęły minimalnej stopy zwrotu są zobowiązane dopłacić brakujące pieniądze.


OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 września 1999 do 28 września 2001


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 18,091%
minimalna stopa zwrotu: 9,046%
nazwa funduszu 30.09.1999 28.09.2001 stopa zwrotu OFE (proc.)
 minimalna stopa zwrotu*  9,046
RODZINA10,0212,8628,343
POLSAT10,4913,1024,881
COMMERCIAL UNION10,4112,7622,574
ING NATIONALE NEDERLANDEN10,5412,6419,924
DOM10,6512,7519,718
ZURICH10,4512,4819,426
WINTERTHUR10,6912,7419,177
KREDYT BANK10,0511,9118,507
ALLIANZ POLSKA10,2812,1418,093
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  18,091
PEKAO10,2912,1417,979
SAMPO10,9112,8117,415
POCZTYLION10,3612,1016,795
PBK ORZEŁ11,0812,8315,794
EGO10,8012,4715,463
PZU (Złota Jesień)10,5812,2015,312
SKARBIEC-EMERYTURA10,6112,0713,761
AIG10,6511,719,953
BANKOWY10,9011,051,376
wartość jednostki w zł


* fundusze, które nie osiągnęły minimalnej stopy zwrotu są zobowiązane dopłacić brakujące pieniądze.


OFE - stopa zwrotu w okresie
od 30 czerwca 1999 do 29 czerwca 2001


średnia arytmetyczna stopa zwrotu: 22,097%
minimalna stopa zwrotu: 11,049%
nazwa funduszu 30.06.1999 29.06.2001 stopa zwrotu OFE (proc.)
DOM10,3713,3528,737
RODZINA**10,0012,8228,200
POLSAT10,3813,1826,975
COMMERCIAL UNION10,2612,8224,951
PBK ORZEŁ10,4012,9924,784
EGO10,4612,8723,040
POCZTYLION10,1712,5022,911
SKARBIEC-EMERYTURA10,2912,6222,643
SAMPO10,4912,8522,593
ING NATIONALE NEDERLANDEN10,4612,8222,562
WINTERTHUR10,4112,7422,382
średnia arytmetyczna stopa zwrotu  22,097
ZURICH10,6512,6521,752
PEKAO**10,0012,1421,400
ALLIANZ POLSKA**10,0012,0620,600
KREDYT BANK**10,0011,7117,100
PZU (Złota Jesień)10,4012,1516,827
AIG10,3311,6212,488
 minimalna stopa zwrotu*  11,049
BANKOWY10,5211,5810,076
wartość jednostki w zł


* fundusze, które nie osiągnęły minimalnej stopy zwrotu są zobowiązane dopłacić brakujące pieniądze.
** Wyliczenia własne dla funduszy, które rozpoczęły działalność po 30.06.1999


 

 

  WYKRESY OFE NA WIG20

Wybierz fundusz
R E K L A M A