#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
» 
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl

     Ankieta  
 
Czy Polska ma jedne z najtańszych paliw w Europie?
 
   PROFILE - CERTYFIKATY

Obligacje
BPHFIZBI1Certyfikat inwestycyjny
BPHFIZBI2Certyfikat inwestycyjny
BPHFIZBI3Certyfikat inwestycyjny
BPHFIZBI4Certyfikat inwestycyjny
BPHFIZBI5Certyfikat inwestycyjny
BPHFIZBI6Certyfikaty inwestycyjne BPH FIZ Bezpieczna Inwestycja 6
BPHFIZDSCertyfikaty inwestycyjne
BPHFIZMLI
INTLADS05520
INTLADS05538
INTLADS06221
INTLADS07393
INTLADS07807
INTLADS10777
INTLADS11155
INTLADS11338
INTLADS11635
INTLADS13086
INTLADS13409
INTLADS13532
INTLADS13987
INTLADS14787
INTLADS14902
INTLADS16832
INTLADS17350
INTLADS17996
INTLADS19117
INTLAPL05256
INTLAPL05264
INTLAPL15750
INTLBCO10686
INTLBCO12542
INTLBCO12559
INTLBCO12567
INTLBCO12674
INTLBCO12963
INTLBCO13235
INTLBCO13243
INTLBCO19216
INTLBCO19356
INTLBCO19737
INTLBCO19745
INTLBCO19992
INTLBCO20164
INTLBCO20651
INTLBCO21121
INTLBMW03814
INTLBMW11031
INTLBMW14779
INTLBMW15149
INTLBMW15990
INTLBMW16600
INTLBND00059
INTLBND00497
INTLBND05025
INTLBND05595
INTLBND11098
INTLDAX00281
INTLDAX00752
INTLDAX01800
INTLDAX12864
INTLDAX12872
INTLDAX13136
INTLDAX13169
INTLDAX13300
INTLDAX14829
INTLDAX15016
INTLDAX15081
INTLDAX15099
INTLDAX16477
INTLDAX16816
INTLDAX17038
INTLDAX17046
INTLDAX17178
INTLDAX17418
INTLDAX21188
INTLDAX21196
INTLDBK11312
INTLDBK15834
INTLDBK15974
INTLDBK15982
INTLDOW00372
INTLDOW00380
INTLDOW00877
INTLDOW03251
INTLDOW13482
INTLDOW16790
INTLDOW17806
INTLDOW18978
INTLDOW20040
INTLDOW20263
INTLDOW20545
INTLESX00307
INTLESX00778
INTLESX01818
INTLESX02097
INTLESX15677
INTLESX17053
INTLESX18101
INTLEUC07211
INTLEUC07229
INTLEUC07617
INTLEUC19448
INTLEUD16493
INTLEUD16683
INTLEUD17475
INTLEUD18143
INTLEUD18150
INTLEUD19133
INTLEUD19240
INTLEUR20339
INTLEUR20586
INTLEUR21162
INTLGBU16188
INTLGBU16196
INTLGBU16329
INTLGBU17673
INTLGBU18549
INTLGBU20644
INTLGLD09621
INTLGLD09746
INTLGLD11726
INTLGLD12831
INTLGLD18317
INTLGOG04887
INTLGOG04895
INTLGOG06940
INTLGOG11858
INTLHSC00828
INTLHSC12625
INTLHSC12898
INTLHSC14472
INTLHSC15289
INTLHSC15685
INTLHSC18861
INTLHSC19273
INTLHSC20529
INTLHSC20743
INTLKGH11262
INTLKGH11429
INTLKGH11767
INTLKGH12203
INTLKGH12385
INTLKGH12393
INTLKGH12773
INTLKGH14720
INTLKGH14852
INTLKGH14860
INTLKGH15024
INTLKGH16576
INTLKGH16584
INTLKGH21139
INTLNAG03160
INTLNAG03178
INTLNAG20412
INTLNAG20719
INTLNAG21071
INTLNDX10629
INTLNDX10868
INTLNDX12906
INTLNDX13425
INTLNDX15297
INTLNDX17194
INTLNDX17814
INTLNDX18713
INTLNDX18879
INTLNDX20065
INTLNDX21204
INTLNKX00315
INTLNKX00323
INTLNKX00794
INTLNKX01826
INTLNKX05413
INTLNKX16170
INTLNKX17061
INTLNKX18705
INTLNKX20198
INTLNOK00190
INTLNOK00208
INTLNOK00968
INTLNOK01701
INTLNOK02485
INTLNOK02493
INTLNOK02501
INTLNOK08854
INTLNOK08862
INTLOPL18309
INTLPEO12419
INTLPEO12658
INTLPEO16402
INTLPGE15628
INTLPGE15784
INTLPGE16725
INTLPGN04200
INTLPGN04713
INTLPGN04978
INTLPGN08375
INTLPGN08953
INTLPGN17004
INTLPGN17376
INTLPGN21147
INTLPKN04101
INTLPKN04119
INTLPKN05496
INTLPKN05835
INTLPKN06346
INTLPKN06353
INTLPKN06932
INTLPKN07013
INTLPKN07724
INTLPKN08367
INTLPKN13060
INTLPKN15131
INTLPKN15958
INTLPKN15966
INTLPKN16303
INTLPKN16758
INTLPKN17111
INTLPKO12401
INTLPKO12781
INTLPKO15032
INTLPKO15123
INTLPKO15446
INTLPKO16956
INTLPKO17301
INTLPKO17541
INTLPKO17889
INTLPKO18812
INTLPKO20008
INTLPKO20297
INTLPZU14712
INTLPZU15610
INTLPZU15800
INTLPZU15941
INTLPZU16287
INTLPZU16568
INTLPZU16931
INTLPZU17103
INTLPZU17285
INTLPZU17517
INTLPZU17939
INTLPZU18564
INTLSLV09647
INTLSLV10652
INTLSLV10942
INTLSLV12054
INTLSLV12955
INTLSLV20479
INTLSP520560
INTLSPX17822
INTLSPX17830
INTLSPX17848
INTLUSD10645
INTLUSD20602
INTLUSD20610
INTLUSD20826
INTLUSD20842
INTLUSD21170
INTLUSJ16220
INTLUSJ16238
INTLUSJ16360
INTLVOW11163
INTLVOW11171
INTLVOW11288
INTLVOW12799
INTLVOW12807
INTLVOW13094
INTLVOW13763
INTLVOW15842
INTLVOW17137
INTLVOW19653
INTLVOW20156
INTLW2012104
INTLW2012112
INTLW2012328
INTLW2012450
INTLW2012484
INTLW2014621
INTLW2014639
INTLW2015008
INTLW2016766
INTLW2016774
INTLW2016808
INTLW2017012
INTLW2017020
INTLW2017145
INTLW2017152
INTLW2017384
INTLW2017392
INTLW2017400
INTLW2017426
INTLW2017574
INTLW2017582
INTLW2017699
INTLW2017772
INTLW2017780
INTSBCO01503
INTSBCO02378
INTSBCO05322
INTSBCO06684
INTSBCO06692
INTSBCO06700
INTSBCO06825
INTSBMW07799
INTSBMW08136
INTSBND18077
INTSBND18515
INTSDAX18424
INTSDAX18952
INTSDAX19968
INTSDAX20180
INTSDBK03426
INTSDBK03897
INTSDBK10306
INTSDBK10520
INTSDBK17566
INTSDBK18275
INTSDBK19000
INTSDOW20271
INTSDOW20552
INTSESX18648
INTSESX19877
INTSESX20735
INTSEUC21154
INTSEUD02683
INTSEUD03764
INTSEUD05033
INTSEUR12500
INTSEUR12534
INTSEUR14589
INTSEUR17657
INTSGBU20107
INTSGBU21030
INTSGLD01057
INTSGLD14936
INTSGLD20941
INTSGOG06023
INTSHSC20537
INTSKGH00711
INTSKGH17988
INTSKGH21055
INTSNAG04085
INTSNAG04291
INTSNAG04606
INTSNAG07096
INTSNAG07104
INTSNAG08441
INTSNAG17962
INTSNAG17970
INTSNAG19034
INTSNDX20750
INTSNDX20768
INTSNKX20461
INTSNOK08888
INTSNOK09159
INTSOPL05967
INTSOPL06254
INTSOPL09274
INTSOPL09423
INTSOPL09555
INTSOPL11072
INTSOPL11650
INTSPEO02766
INTSPEO02998
INTSPEO10025
INTSPGE05215
INTSPGE05959
INTSPGE06593
INTSPGE09381
INTSPGE10108
INTSPGE10272
INTSPGE10827
INTSPGE19752
INTSPGE21048
INTSPGN09431
INTSPGN19679
INTSPGN21063
INTSPKN19828
INTSPKN20024
INTSPKN20313
INTSPKO20693
INTSPZU19638
INTSPZU20131
INTSSLV02279
INTSSLV02345
INTSSLV02352
INTSSLV02584
INTSSLV02592
INTSSLV15222
INTSSLV15925
INTSSLV15933
INTSSLV19794
INTSSP520578
INTSSP520776
INTSUSD16675
INTSUSD16709
INTSUSD17079
INTSUSD17483
INTSUSD17665
INTSUSD18127
INTSUSD18176
INTSUSD18531
INTSUSD18754
INTSUSD18887
INTSUSD19158
INTSUSD19257
INTSUSJ16915
INTSUSJ17095
INTSUSJ17244
INTSUSJ17509
INTSVOW08144
INTSVOW08334
INTSVOW08904
INTSVOW09886
INTSW2005892
INTSW2019307
INTSW2019430
INTSW2019588
INTSW2019596
INTSW2019893
INTSW2019976
INTSW2020727
INTSW2020859
INTSW2020867
INTSW2020875
INTSW2020958
INTSW2020966
INTSW2020974
INTSW2020982
INTSW2020990
INVCEEFIZ
INVFIZCertyfikaty inwestycyjne INVESTOR FIZ
INVGLDFIZCertyfikaty Investor Gold FIZ serii A, B, C, D, E
INVLBFIZCertyfikaty inwestycyjne serii A wyemitowane przez Investor Leveraged Buy Out FIZ Aktywów Niepublicznych
IPOGPARPA
KBCASFIZ
LMASFIZ
LMBSFIZ
LMCSFIZ
LMDSFIZ
LMESFIZ
MEDYCZNYFIZ
OPERA3GRCertyfikaty inwestycyjne serii A wyemitowane przez OPERA za 3 grosze FIZ
PKOASZEWZ
PKOBL1Certfikaty inwestycyjne serii A PKO Bezpieczna Lokata I - FIZ
PKOGD
PKOGS
PKOSO
PZUAKORD
QMULTIFIZ
RCTLACP001
RCTLCOCO01
RCTLCOCO04
RCTLCOCO05
RCTLCOCO06
RCTLCOCO07
RCTLCOCO08
RCTLCOCO09
RCTLCOFF003
RCTLCOFF004
RCTLCOFF005
RCTLCOFF006
RCTLCOPP01
RCTLCOPP02
RCTLCOPP03
RCTLCOPP04
RCTLCOPP05
RCTLCORN03
RCTLCORN04
RCTLGOLD06
RCTLGOLD07
RCTLGOLD08
RCTLGOLD09
RCTLOIL0012
RCTLOIL0013
RCTLOIL0014
RCTLOIL007
RCTLOIL008
RCTLPGN002
RCTLPGN005
RCTLPZU002
RCTLSILV07
RCTLSILV08
RCTLSOY01
RCTLSOY02
RCTLSOY03
RCTLWHT003
RCTLWHT004
RCTLWIG001
RCTLWIG003
RCTSCOCO06
RCTSCOCO07
RCTSCOFF001
RCTSCOFF002
RCTSCOPP01
RCTSCOPP02
RCTSCOPP03
RCTSCOPP04
RCTSCOPP05
RCTSCORN07
RCTSCORN08
RCTSCORN09
RCTSGOLD14
RCTSGOLD15
RCTSKGH015
RCTSKGH020
RCTSSILV13
RCTSSILV14
RCTSSILV15
RCTSSOY01
RCTSSOY02
RCTSSUG010
RCTSSUGA07
RCTSSUGA08
RCTSSUGA09
RCTSWHT007
RCTSWHT008
RCTSWHT009
TRIGONPP
TRIGONPP1
TRIGONPP2
TRIGONPP3
TRIGONPP4
TRIGONPP5
TRIGONPP6
TRIGONPP7
TRIGONPP8
  NAJWIĘKSZE ZMIANY ONLINE
22.05.2018
nazwa kurs zm% wol
 PRC0,1318,2536657 
 PBG0,1011,1236947 
 PGM2,559,917821 
 4FM12,908,015792 
 MDG116,808,020741 
 RWD0,14-17,75110 
 AAT2,54-11,81782 
 KSG1,08-8,52154 
 SGN2,66-8,33567 
 INVLBFIZ440,01-7,7
  NAJWIĘKSZE OBROTY ONLINE
nazwa kurs zm% obrót [tys]
 PKO41,16-0,738 894 
 PEO114,65-0,338 109 
 KGH94,00-0,131 844 
 PKN83,98-2,623 211 
 ALR73,801,120 449 
  REKOMENDACJE
nazwa rodzaj kto
WWL sprzedaj Haitong Bank
CPS trzymaj DM BOŚ S.A.
DNP kupuj DM BZ WBK
  PROGNOZY
data nazwa przychód zysk
2020 STP 4 418 000 419 000
2018 STP 3 970 000 324 000
2019 STP 4 230 000 359 000
  INSIDER
nazwa rodzaj ilość
DEV kupno 27 709
FTE sprzedaż 1 455
MIR kupno 5 000
  NAJNOWSZE DEBIUTY
nazwa emisja debiut zysk
 THD12,0011,20-6,67
 FTI0,620,9553,23
 SES42,0040,00-4,76
 TOW48,0553,3310,99
 GME147,00150,502,38
R E K L A M A