#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
     Ankieta  
 
Czy Polska powinna przyjmować uchodźców?
 
   Informacje

Ostatnia szansa na wsparcie od miliardera
17.07.2017 11:14
Ostatnia szansa na 100 tys. dolarów od Kukczyka
Ostatnia szansa na 100 tys. dolarów od Kukczyka / ©Glowimages
Jeszcze do 31 lipca br. można wysyłać zgłoszenia do pilotażowej fazy programu InCredibles. Program ten zapewnia wsparcie wchodzącym na rynek spółkom innowacyjnym i start-upom.Program InCredibles prowadzony przez Sebastiana Kulczyka we współpracy z Campus Warsaw i Fundacją Startup Poland w założeniu ma wspierać firmy innowacyjne i start-upy, które wyszły już z fazy wstępnej i chcą wejść na rynek. Firmy uczestniczące w programie muszą posiadać doświadczenie przynajmniej w jednym akceleratorze, ukończyć fazę MVP lub dotrzeć do etapu user and revenue traction. Konieczne jest także posiadanie wykazującego wszystkie zaplanowane funkcjonalności prototypu nowego produktu lub usługi. 

Termin zgłoszeń do fazy pilotażowej programu, ze względu na wielką ilość zainteresowanych firm, został przesunięty na 31 lipca br.

- To dla mnie duża satysfakcja, że po pierwsze spółki tak licznie odpowiedziały na nasze zaproszenie do InCredibles, a po drugie jakość składanych wniosków jest tak wysoka. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, żeby przedłużyć fazę aplikacyjną programu o kolejne dwa tygodnie. Czekamy na następne, interesujące projekty - powiedział Sebastian Kulczyk.

Program InCredibles został tak skonstruowany, aby uczestniczące w nim firmy otrzymały nie tylko wsparcie finansowe, ale także i mentoring międzynarodowych fachowców z wybranej przez finalistów branży. Będzie on dopasowany do konkretnych projektów, które mają wejść do akceleracji. Pilotażowa edycja programu obejmie 10 innowacyjnych projektów biznesowych, z których pięć będzie uczestniczyć w programie akceleracji. Każdy z tych pięciu projektów otrzyma po 100 tys. dolarów wsparcia.

Aplikacje do programu można wysyłać za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie: https://incredibles.pl/en/application-form/(INTERIA.PL)

Więcej o: program InCredibles
RSS - INTERIA.PL  Co to jest RSS ? »

 


 
 
   wyślij do znajomego « powrót  drukuj  
 


mWIG40    WIG    NIF
   KALENDARIUM
 
   26.06.2018 
PBT  - Pierwsze notowanie na rynku NewConnect akcji serii A2, B i C spółki Prime Bit Games S.A. pod nazwą skróconą "PBGAMES" i oznaczeniem "PBT"
   28.06.2018 
VAB  - Pierwsze notowanie na rynku NewConnect akcji serii B-G spółki Vabun S.A. pod nazwą skróconą "VABUN" i oznaczeniem "VAB"
   15.08.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   01.11.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   24.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się

R E K L A M A