#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
     Ankieta  
 
Czy Polska powinna przyjmować uchodźców?
 
   Informacje

COMARCH (CMR): myRobotcenter wspólnie z Comarch
16.06.2018 05:00
myRobotcenter, producent robotów dla gospodarstw domowych, przeznaczonych m.in. do utrzymania porządku w domach, ogrodach i basenach, stawia na systemy Comarch do obsługi handlu detalicznego. Kompleksowe rozwiązanie informatyczne pozwoli firmie na wprowadzenie strategii omnichannel oraz poszerzenie działalności o nowe rynki.

Innowacyjny startup zdecydował się na wdrożenie systemów Comarch ERP, PoS, BI, DMS i Financials. Rozwiązania są ze sobą zintegrowane i obsługują w firmie procesy handlowe, księgowe oraz magazynowe.

Wysokie tempo rozwoju myRobotcenter niosło ze sobą konieczność rozszerzenia funkcjonalności i przepustowości działań.  

Firma potrzebowała systemu, który sprostałby tym wyzwaniom - elastycznego i skalowalnego rozwiązania z ofertą zróżnicowanych i nowoczesnych funkcjonalności.

Oferta Comarch dla handlu detalicznego idealnie pasowała do strategii digitalizacji myRobotcenter. Rozwiązanie ERP, bazujące na omnichannel, obejmuje sprzedaż w kanałach WEB, PoS (handel stacjonarny) i na platformach aukcyjnych (Amazon, Ebay). Biorąc pod uwagę ogólnoświatowe tendencje, szczególnie funkcjonalność Multi-Site systemu Comarch ERP nadaje się idealnie do odwzorowania struktury firmy i spółek w Austrii, Liechtensteinie i Szwajcarii.

- To było po prostu odpowiednie połączenie idealnie dla nas skrojonego środowiska IT, obecności Comarch w regionie Innsbruck, Arbon i Monachium oraz międzynarodowego doświadczenia na rynkach ponad 60 krajów. A odpowiednie referencje sektora biznesu internetowego postawiły kropkę nad "i" - mówi Christian Sommer, dyrektor zarządzający myRobotcenter.

Dzisiaj myRobotcenter prowadzi działalność w oparciu o paletę produktów Comarch, która zawiera zintegrowane ze sobą rozwiązania: Comarch ERP z Comarch Financials (księgowość, controlling, zakupy, logistyka magazynowa, dystrybucja, zarządzanie relacjami z klientami, usługi), Comarch PoS, Comarch BI oraz Comarch DMS do bezpiecznej archiwizacji faktur rozchodowych. Ponadto zapewnione jest połączenie z VLOG, intrastat oraz Magento (Magento-Webshop-Integration). System obsługi kas (PoS) jest używany we wszystkich oddziałach, spełniając całość wymogów prawnych austriackiego rynku. Również działający centralnie system bezpiecznej archiwizacji odpowiada wszystkim przepisom prawnym.

Rozwiązania dla handlu z oferty Comarch zostały wprowadzone w myRobotcenter w ciągu zaledwie czterech miesięcy. Odtąd niemal cały zespół posługuje się nimi w codziennej pracy. W porównaniu do stanu sprzed wprowadzenia nowych rozwiązań, szczególnie wyróżnia się całościowa integracja różnorodnych kanałów dystrybucji (sklep internetowy, sklep stacjonarny). myRobotcenter dysponuje ponadto bezpiecznym i szybkim systemem dopasowywania danych, sprawniejszą obsługą realizacji procesów logistycznych oraz przejrzystym i spójnym systemem zarządzania swoimi spółkami w różnych krajach.

- Z opracowanymi przez nas aplikacjami osiągnęliśmy granice naszych możliwości. A rozwiązania dla handlu od Comarch umożliwiły nam przebicie się na rynkach europejskich i ich podbój. Cieszymy się na to, co przyniesie naszej współpracy przyszłość - podsumowuje dyrektor zarządzający myRobotcenter.

myRobotcenter GmbH

myRobotcenter Sp. z o.o. oferuje nowoczesne roboty usługowe i gospodarstwa domowego, takie jak kosiarki automatyczne czy roboty-odkurzacze z różnych przedziałów cenowych. Nowoczesne technologie pozwalają na "zlecenie" robotom wykonania wyczerpujących i czasochłonnych prac domowych tj. odkurzanie, mycie okien lub koszenie trawnika. W szerokiej ofercie firmy znajdują się również roboty sterowane głosem lub aplikacją. W ten sposób myRobotcenter umożliwia swoim klientom z Europy znaczne podniesienie komfortu życia.

mzb

(INTERIA.PL)

RSS - INTERIA.PL  Co to jest RSS ? »

 


 
 
   wyślij do znajomego « powrót  drukuj  
 


mWIG40    WIG    NIF
   KALENDARIUM
 
   26.06.2018 
PBT  - Pierwsze notowanie na rynku NewConnect akcji serii A2, B i C spółki Prime Bit Games S.A. pod nazwą skróconą "PBGAMES" i oznaczeniem "PBT"
   28.06.2018 
VAB  - Pierwsze notowanie na rynku NewConnect akcji serii B-G spółki Vabun S.A. pod nazwą skróconą "VABUN" i oznaczeniem "VAB"
   15.08.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   01.11.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   24.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się

  CMR: inne informacje
• myRobotcenter wspólnie z Comarch
• Comarch podbija Luxembourg
• Zawarcie ugody z Tauron Dystrybucja S.A. (raport nr 9/2018)
• Wyniki finansowe Comarch za I kwartał 2018 roku
• Opinia Rady Nadzorczej na temat projektów uchwał na WZA Comarch S.A. (raport nr 2/2018)
• Sprawozdanie z działalności Rady Nadzorczej Comarch S.A. za okres od 1 stycznia 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku oraz ocena sytuacji Spółki (raport nr 1/2018)
• Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia spółki Comarch S.A. na dzień 27 czerwca 2018 roku oraz projekty uchwał. (raport nr 8/2018)
• Opinia Rady Nadzorczej w sprawie podziału zysku netto za rok 2017. (raport nr 7/2018)
• Nowy biurowiec Comarch w krakowskiej strefie ekonomicznej
R E K L A M A