#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
     Ankieta  
 
Jak oceniasz ze Polska jest w gronie 25 najbardziej rozwiniętych gospodarek świata?
 
   Informacje

COMARCH (CMR): Comarch podbija Luxembourg
12.06.2018 11:01
Comarch Insurance Agent Essentials, system przeznaczony dla agentów i brokerów ubezpieczeniowych został wdrożony w towarzystwie AXA Luxembourg.

Zakres wdrożenia objął wszystkie procesy przedsprzedażowe i sprzedażowe w odniesieniu do ubezpieczeń na życie i ubezpieczeń emerytalnych.

- Potrzebowaliśmy nowego narzędzia wspierającego zarówno przedsprzedażową działalność naszej sieci dystrybucji, obejmującą analizy potrzeb, symulacje i kwotacje - jak i część sprzedażową, począwszy od przygotowania oferty, poprzez wystawienie polisy, aż po raportowanie - mówi Georges Biver, Head of Life & Health w AXA Luxembourg. - Chcieliśmy również trzymać rękę na pulsie jeśli chodzi o nadchodzące przepisy, takie jak PRIIPS czy IDD - dodaje Biver.

Comarch Insurance Agent Essentials automatyzuje kluczowe procesy biznesowe, w tym definiowanie produktów, prezentację ofert, ocenę ryzyka, operacje na polisach, czy rozpatrywanie roszczeń. Zapewnia agentom skuteczną analizę potrzeb klienta, łatwy dostęp do dokumentacji i sprawny mechanizm ofertowania i zawierania polis.

- AXA miała trzy cele: zachować zgodność z przepisami, zapewnić sieci sprzedaży cenne wsparcie jako cel sam w sobie, a nie tylko środek do celu, i wreszcie - zbudować długofalową strategię zorientowaną na klienta. Nasz system nadawał się do tego doskonale - dał ubezpieczycielowi szansę na cyfryzację swojego biznesu - podkreśla Raphaël de Schrynmakers, kierownik sprzedaży w Comarch.

W trakcie wdrożenia, Comarch Insurance Agent Essentials został rozszerzony o portal sprzedaży bezpośredniej i portal klienta; obecnie występuje pod nazwą Comarch Digital Insurance.

Więcej informacji o Comarch:

Comarch został założony w 1993 roku w Krakowie, w Polsce. Prowadzi projekty dla czołowych marek z polski i świata w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w 60 krajach na 6 kontynentach.

mzb(INTERIA.PL)

 
 
   wyślij do znajomego  drukuj   « powrót RSS - INTERIA.PL  Co to jest RSS ? »


mWIG40    WIG    NIF
   KALENDARIUM
 
   Dziś 
ICE  - Pierwsze notowanie na rynku NewConnect akcji serii A- C i E1 spółki Medinice S.A. pod nazwą skróconą "MEDINICE" i oznaczeniem "ICE"
   01.11.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   24.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   25.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   26.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się

  CMR: inne informacje
• Comarch analizuje inwestycję za ok. 10 mln dol. w centrum danych pod Nowym Jorkiem
• Rusza budowa nowego systemu informatycznego dla ZUS. O kontrakt powalczą dwaj technologiczni giganci
• Informacja o transakcji na akcjach Comarch S.A. (raport nr 15/2018)
• Comarch rośnie o 7,1 proc., EBITDA w II kwartale powyżej konsensusu
• Raport półroczny COMARCH SA Skonsolidowany raport półroczny PSr
• Comarch gotowy do przejęcia pierwszych usług KSI ZUS
• Umowa kredytu inwestycyjnego z CaixaBank, S.A. Oddział w Polsce (raport nr 14/2018)
• Interplastic zdobywa bramki przy asyście Comarch
• Verona Products Professional stawia na systemy Comarchu
R E K L A M A