#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
     Ankieta  
 
Jak oceniasz ze Polska jest w gronie 25 najbardziej rozwiniętych gospodarek świata?
 
   Informacje

COMARCH (CMR): myRobotcenter wspólnie z Comarch
16.06.2018 05:00
myRobotcenter, producent robotów dla gospodarstw domowych, przeznaczonych m.in. do utrzymania porządku w domach, ogrodach i basenach, stawia na systemy Comarch do obsługi handlu detalicznego. Kompleksowe rozwiązanie informatyczne pozwoli firmie na wprowadzenie strategii omnichannel oraz poszerzenie działalności o nowe rynki.

Innowacyjny startup zdecydował się na wdrożenie systemów Comarch ERP, PoS, BI, DMS i Financials. Rozwiązania są ze sobą zintegrowane i obsługują w firmie procesy handlowe, księgowe oraz magazynowe.

Wysokie tempo rozwoju myRobotcenter niosło ze sobą konieczność rozszerzenia funkcjonalności i przepustowości działań.

Firma potrzebowała systemu, który sprostałby tym wyzwaniom - elastycznego i skalowalnego rozwiązania z ofertą zróżnicowanych i nowoczesnych funkcjonalności.

Oferta Comarch dla handlu detalicznego idealnie pasowała do strategii digitalizacji myRobotcenter. Rozwiązanie ERP, bazujące na omnichannel, obejmuje sprzedaż w kanałach WEB, PoS (handel stacjonarny) i na platformach aukcyjnych (Amazon, Ebay). Biorąc pod uwagę ogólnoświatowe tendencje, szczególnie funkcjonalność Multi-Site systemu Comarch ERP nadaje się idealnie do odwzorowania struktury firmy i spółek w Austrii, Liechtensteinie i Szwajcarii.

- To było po prostu odpowiednie połączenie idealnie dla nas skrojonego środowiska IT, obecności Comarch w regionie Innsbruck, Arbon i Monachium oraz międzynarodowego doświadczenia na rynkach ponad 60 krajów. A odpowiednie referencje sektora biznesu internetowego postawiły kropkę nad "i" - mówi Christian Sommer, dyrektor zarządzający myRobotcenter.

Dzisiaj myRobotcenter prowadzi działalność w oparciu o paletę produktów Comarch, która zawiera zintegrowane ze sobą rozwiązania: Comarch ERP z Comarch Financials (księgowość, controlling, zakupy, logistyka magazynowa, dystrybucja, zarządzanie relacjami z klientami, usługi), Comarch PoS, Comarch BI oraz Comarch DMS do bezpiecznej archiwizacji faktur rozchodowych. Ponadto zapewnione jest połączenie z VLOG, intrastat oraz Magento (Magento-Webshop-Integration). System obsługi kas (PoS) jest używany we wszystkich oddziałach, spełniając całość wymogów prawnych austriackiego rynku. Również działający centralnie system bezpiecznej archiwizacji odpowiada wszystkim przepisom prawnym.

Rozwiązania dla handlu z oferty Comarch zostały wprowadzone w myRobotcenter w ciągu zaledwie czterech miesięcy. Odtąd niemal cały zespół posługuje się nimi w codziennej pracy. W porównaniu do stanu sprzed wprowadzenia nowych rozwiązań, szczególnie wyróżnia się całościowa integracja różnorodnych kanałów dystrybucji (sklep internetowy, sklep stacjonarny). myRobotcenter dysponuje ponadto bezpiecznym i szybkim systemem dopasowywania danych, sprawniejszą obsługą realizacji procesów logistycznych oraz przejrzystym i spójnym systemem zarządzania swoimi spółkami w różnych krajach.

- Z opracowanymi przez nas aplikacjami osiągnęliśmy granice naszych możliwości. A rozwiązania dla handlu od Comarch umożliwiły nam przebicie się na rynkach europejskich i ich podbój. Cieszymy się na to, co przyniesie naszej współpracy przyszłość - podsumowuje dyrektor zarządzający myRobotcenter.

myRobotcenter GmbH

myRobotcenter Sp. z o.o. oferuje nowoczesne roboty usługowe i gospodarstwa domowego, takie jak kosiarki automatyczne czy roboty-odkurzacze z różnych przedziałów cenowych. Nowoczesne technologie pozwalają na "zlecenie" robotom wykonania wyczerpujących i czasochłonnych prac domowych tj. odkurzanie, mycie okien lub koszenie trawnika. W szerokiej ofercie firmy znajdują się również roboty sterowane głosem lub aplikacją. W ten sposób myRobotcenter umożliwia swoim klientom z Europy znaczne podniesienie komfortu życia.

mzb

(INTERIA.PL)

 
 
   wyślij do znajomego  drukuj   « powrót RSS - INTERIA.PL  Co to jest RSS ? »


mWIG40    WIG    NIF
   KALENDARIUM
 
   Dziś 
ICE  - Pierwsze notowanie na rynku NewConnect akcji serii A- C i E1 spółki Medinice S.A. pod nazwą skróconą "MEDINICE" i oznaczeniem "ICE"
   01.11.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   24.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   25.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   26.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się

  CMR: inne informacje
• Comarch analizuje inwestycję za ok. 10 mln dol. w centrum danych pod Nowym Jorkiem
• Rusza budowa nowego systemu informatycznego dla ZUS. O kontrakt powalczą dwaj technologiczni giganci
• Informacja o transakcji na akcjach Comarch S.A. (raport nr 15/2018)
• Comarch rośnie o 7,1 proc., EBITDA w II kwartale powyżej konsensusu
• Raport półroczny COMARCH SA Skonsolidowany raport półroczny PSr
• Comarch gotowy do przejęcia pierwszych usług KSI ZUS
• Umowa kredytu inwestycyjnego z CaixaBank, S.A. Oddział w Polsce (raport nr 14/2018)
• Interplastic zdobywa bramki przy asyście Comarch
• Verona Products Professional stawia na systemy Comarchu
R E K L A M A