#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
#bl
     Ankieta  
 
Czy Leszek Czarnecki wygra z KNF?
 
   Informacje

GETBACK (GBK): Hoist złożył ofertę przejęcia aktywów GetBacku
08.11.2018 13:01
/ ©123RF/PICSEL
Hoist Finance złożył ofertę przejęcia aktywów GetBacku o wartości przekraczającej 1 mld zł - poinformowała spółka w komunikacie.

Hoist Finance podał, że rozpoczyna negocjacje dotyczące możliwego przejęcia aktywów GetBacku w celu osiągnięcia porozumienia do końca czwartego kwartału 2018 r.

GetBack podał w środę po południu, że wybrał jednego inwestora, który jest zainteresowany nabyciem jego aktywów, do dalszych negocjacji. Inwestor ten wpłacił 30 mln zł depozytu.

Na początku października GetBack podał w komunikacie, że do 4 października otrzymał trzy oferty nabycia wybranych aktywów spółki. O planach złożenia wiążącej oferty informował Hoist Finance.

...................Zarząd spółki wybrał jednego inwestora, który jest zainteresowany nabyciem jego aktywów, do dalszych negocjacji. Inwestor wpłacił 30 mln PLN depozytu.
GetBack w zaktualizowanych propozycjach układowych zakłada spłacenie głównych wierzycieli, w tym obligatariuszy oraz kredytodawców w 23,1%, a nie w 38%, jak planował w propozycjach przedstawionych w październiku - poinformowała spółka w komunikacie. 51,9% tych wierzytelności ma zostać umorzone, a pozostałe skonwertowane na akcje nowej emisji GetBack po cenie 5 gr.

Branża windykacyjna szacuje, że w ubiegłym roku GetBack wygrał 80% przetargów na sprzedaż portfeli wierzytelności. - Dziennik Gazeta Prawna

(PAP/INTERIA.PL)

 
 
   wyślij do znajomego  drukuj   « powrót RSS - INTERIA.PL  Co to jest RSS ? »


mWIG40    WIG    NIF
   KALENDARIUM
 
   19.11.2018 
PNT  - Pierwsze notowanie na rynku NewConnect akcji serii A-C spółki Pointpack S.A. pod nazwą skróconą "POINTPACK" i oznaczeniem "PNT"
   24.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   25.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   26.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się
   31.12.2018 
WGPW  - Sesja giełdowa nie odbędzie się

  GBK: inne informacje
R E K L A M A